Hiperprolaktynemia czynnościowa a nieregularne miesiączki

Witam,po badaniu prolaktyny test z MCT mam wyniki: na czczo: 13,21ng/ml po 1h: 195,1ng/ml po2h :122,0 ng/ml.Z własnej wiedzy i z wypowiedzi lekarzy z tego forum wiem, że jest to hiperprolaktynemia czynnościowa. Dodatkowo mam bardzo nierularne miesiaczki. Jednak moj lekarz swierdził, że tego się nie leczy, nie ma sensu zbijać tej prolaktyny i przepisał tabletki antykoncepcyjne na ,,regulację"-hah. W związku z tym mam pytanie- czy znajde tu lekarza, który przy w/w wynikach przepisze odpowieni lek

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.