Huśtawka ciśnieniowa przy zmianie pogody

witam.mam 41 lat i cierpie na nadcisnienie.Zazywam coronal 5 i lotensil 10 i zazwyczaj bywa ok .bez lekow moje cisnene to jakies 110/160 ,ale przy zmianach pogodowych jak teraz upaly czesto mam skoki 60/110 wtedy upypiam gdzie popadnie bez lekow 110/160 istna hustawka cisnieniowa przez co sie czuje straznie raz spie raz gonie czuje jakby olatalo we mnie wszystko .bylam u kadiologa wyniki byly dobre ktore stwierdzil ze to choroba spoleczna ,wiec prowadzi mnie nternista ,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę regularnie zażywać leki na nadciśnienie. Jeśli pomimo tego będzie Pani miała skoki ciśnienia, sugeruję konsultację z internistą, który zmodyfikuje farmakoterapię.