Ile czasu będę jeszcze odczuwać ból?

Mam pytanie w sprawie czyszczenia kanałów. Miałam czyszczone kanały , kiedy przegryzam boli mnie, ale tylko od góry jak dotkne. Bo na bokach zęba nic. To jest 5 dzień już po czyszczeniu, przez jaki okres może boleć? Czy to normalne? Pozdrawiam

Ząb po leczeniu kanałowym może reagować przez kilka dni. Jeżeli leczenie jest zakończone (kanały wypełnione do samych wierzchołków) i potwierdzone na zdjęciach RTG to nie ma powodów do obaw. Jeżeli cokolwiek niepokoi proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego, na pewno oceni sytuację i pomoże.