Ile porcji mleka powinno w ciągu dnia jeść 8-miesięczne dziecko?

Ile porcji mleka powinno w ciągu dnia jeść 8 miesięczne dziecko? Aktualnie podaje: 7.00 mleko, po 10.00 mleko, około 14.00 obiadek, około 17.00 mleko i o 20.00 mleko z kaszką na noc. Między posiłkami podaję owoce, wodę, flipsy.Czy dobrze karmię?

Lek. Tomasz Budlewski

zależy od przybierania dziecka na masie ciała. proponuje udac się do lekarza pediatry w celu kontroli.