Ile powinien trwać prawidłowo wykonany zabieg falami RF?

Szanowni lekarze, ile powinien trwac prawidlowo wykonany zabieg falami RF urzadzeniem Radio Surg 2200 na osobe 31 letnia; wiem, ze kazdy ma inne urzadzenie lecz pytam mniej wiecej o czas takiego zabiegu, gdyz u mnie trawl 5 min na oko; prosze o odpowiedz lekarzy wykonujacych zabieh

Ewa Rybicka

Czas wykonania zabiegu jest pochodną wielkości okolicy, na której jest wykonywany zabieg i doświadczenia operatora (lekarza). Jeżeli to była tylko okolica oczu, to jest możliwe.