Ile trwa oczekiwanie na operację zeza?

Witam nazywam się Katarzyna mam 21 lat i niestety borykam się z zezem chciałam się zapytac jaki jest najkrótszy termin oczekiwania na operacje z gory dziekuje za odzew:)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani w której części Polski Pani mieszka. Długość kolejek na tego typu zabiegi jest bowiem różna. Sugeruję kontakt z najbliższą Kliniką Okulistyki, gdzie precyzyjnie odpowiedzą na Pani pytanie.