Ilość przeciwciał HBS

Witam serdecznie, mój facet na HBS, mieszkamy ze soba od ponad dwóch lat i w naszym życiu seksualnym chciałabym cos zmienic a mianowicie zabezpieczamy się za pomocą prezerwatywy i tabletek antykoncepcyjnych ja chciałabym zaprzestać używania prezereatyw jednak nie chcę zachorować na HBS. Dwa tygodnie temu zrobiłam sobie badania i ilosc przeciwcial hbs to 1000mlU/ml tak wiec czy możemy bezpiecznie zrezygnowac z prezerwatywy bez obaw ze zachoruje?
Aleksander Ropielewski

Niestety nie możecie mieć pewnośc, że nie dojdzie do zakażenia mimo wysokego miana przeciwciał anty-HBs.