Infekcja bakteryjna na penisie

Witam. Mam jakąś infekcję bakteryjną na penisie. Dermatolog przepisuje mi różne rzeczy sam nie wiem jak długo. Powiedziała, że mam zrobić badania a potem mam jej podrzucić i iść do urologa. Potem stwierdziła, że wszystko jest w porządku chociaż wykazało, że są jakieś bakterie, które powinny być nieobecne. Stosowałem maść alantan dość długo i teraz jak się skończyła to skóra jest strasznie wysuszona, lepi się do żołędzi, pomarszczona, zaczerwieniona i popękana. Odstawić czy kupić jeszcze raz ?

Proszę zmienić maść na Mediderm i przemywać wodą micelarną zmiany oraz wykonać badanie w kierunku wykluczenia infekcji grzybiczej i bakteryjnej.
pozdrawiam
Iwona Stajkowska