Biały nalot i czerwona plama na żołędzi penisa po wizycie w SPA

Witam, Po wizycie w spa po dwoch dniach na żołędziu zaczał mi wychodzić biały nalot i gromadzic sie w rowku koło żołędzia. Do tego wyskoczyła mi ( tak mi sie wydaje) czerwona plama na gorze żołedzi i jak by delikatnie swędzi i tak sie marszczy. Nie wiem czym to jest spowodowane moze chlorem dlugo bylem w solance może od soli? Proszę o pilną pomoc co z tym robic?

Proszę wykonać badanie mikologiczne w kierunku grzybicy. W przypadku gdy wyhodowane zostaną grzyby lub bakterie zaleca się odpowiednie maści lecznicze. Do tego czasu może Pan stosować borasol płyn do przemywania i Mediderm krem 2x dziennie.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska