Infekcja i zmiany skórne na penisie u dwuipółlatka

Witam mam pytanie, mój syn dostał jakiejś dziwnej infekcji na penisie oraz w rowku, penis zrobił się czerwony i wygjety a on ma tylko 2,5 roku a więc co to może być proszę o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją okolic intymnych. Proszę udać się z dzieckiem na wizytę od pediatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.