Czerwone i swędzące kropki na penisie

Od kilku dni na moim penisie pojawiły się czerwone kropki które swędzą ,przy oddawaniu moczu szczypie, co z tym robić i jakie leki można używać ,mieszkam poza granicami Polski i nie mogę wybrać się do lekarz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją układu moczowo-płciowego. Preparaty bez recepty zaleci farmaceuta w kraju w którym Pan przebywa. Niemniej jednak warto udać się na wizytę do lekarza, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.