Pomarańczowe kropki na penisie

Witam! Mam 14 lat i od roku obserwuję na spodzie penisa pomarańczowe kropki. Miałem nadzieje ze to zniknie, ale ta się nie stało. Nic mnie nie boli, nie szczypie, nie swędzi. Proszę o szybką odpowiedź!

Witam serdecznie.
Niestety bez badania lekarskiego nie potrafię odpowiedzieć co jest przyczyną Pana dolegliwości. Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego, który jeżeli będzie taka potrzeba skieruje Pana do specjalisty.
Pozdrawiam.