Małe krostki wokół penisa oraz zaczerwienienie i ból po stosunku

Witam od pewnego czasu na moim penisie zaraz pod zoledziem pojawiły się małe krostki tworzące pierścień w okół penisa. Zauważyłem roejiez ze po stosunku(oralnym również )żołądz jest czerwony i obolaly. Jaka może być tego przyczyna ? Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane infekcją. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.