Infekcja u 4-letniej córki

4 letnia córka ma jakąś infekcję. Gorączka Ok 38 czasami. Normalna jej temp to 37.1. Gardło ma czerwone. Wysypka w postaci kaszki na tłowiu. Lekarz nie stwierdził płonicy ani anginy tylko zapalenie gardła anginopodobne. Przepisał Amotaks antybiotyk. Podajemy też w dzień mucosolvan a na noc clarityne na tą wysypke. Nie wiem czemu ale strasznie męczy ja kaszel w nocy suchy krtaniowy aż słyszę drgania z płuc już 3cia noc... Dexapico nie pomaga.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.