Infekcje grzybiczne penisa a HIV

Witam Moja dziewczyna jest od niedawna w ciazy, jestesmy ze soba 1,5 roku. Z racji zajscia w ciaze miala robione rozne badanie m.in. na HIV - wyszly negatywnie, natomiast mnie od dluzszego czasu nekaja rozne infekcje grzybiczne penisa - co jedna zalecze to sie pojawia kolejna - od tego wszystkiego zlapalem juz psychoze ze sam moge miec HIV (na skutek jakis tam starszych kontaktow w przeszlosci), tylko pytanie brzmi czy jest mozliwe zebym przez 1,5 roku wspolzycia sam byl chory a jej nie zakazil?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Teoretycznie jest taka możliwość. Nie każda osoba współżyjąca z osobą HIV(+) zostaje zakażona.