Czy stosować ten lek na moje dolegliwości?

Witam gdy bylem mały nie dbałem o higiene intymna przez to bolal mnie zoladz przy dotyku itd poszedlem do 1 lekarza dal mi maść nie pomogło chcialem pojsc znow do niego ale była kolejka i trzeba bylo czekac 2 miesiace poszedlem do innego lekarza powiedzialem mu o tym wszystkim on powiedzial ze to zapalenie oczywiscie wyjasnilem mu ze to nie dbalem o higiene itd i przepisal mi anapran 275mg tabl. powl. i po wypisaniu recepty sprawdzilem ten lek nic tam nie bylo napisane ze jest to na jakas grzybice,zapalenie penisa nie wiem czy to stosowac czy mi sie opłaca prosze mi pomoc.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

powinien Pan zastosować się do zaleceń lekarskich. Skoro lekarz przeprowadził z Panem wywiad zdrowotny, to na tej podstawie przepisał Panu dany lek oraz zapewne poinstruował, w jaki sposób należy go stosować.

Lek Anapran wykazuje działanie przeciwzapalne i zapewne z tego powodu został Panu przepisany. Proszę zaufać specjaliście.

Inne pytania o lek Anapran umieszczamy pod poniższymi linkami. Zachęcamy do zapoznania się z nimi:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-bez-problemu-moge-zastosowac-takie-leki-razem,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-lek-anapran-wplynie-na-wchlanianie-tabletek-antykoncepcyjnych,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-mozna-zazywac-anapran-i-uprawiac-sport.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.