Infekcje migdałków i nasilenie kaszlu

Witam, 3 tydzień jestem "chora". 1 infekcja migdałów i 5 dni antybiotyku (ból gardła,chrypa,lekka gorączka,katar) pomimo antybiotyku i przeciwbólowych poprawy nie było.Kolejny tydzień, zmiana antybiotyku na silniejszy i ból troszkę zmalał ale kaszel zaczął się pojawiać...teraz trzeci już tydzień (antybiotyk się skończył) ból gardła minął, ale kaszel się nasila z ból przy kasłaniu, teraz mam bardzo dziwną wydzielinę z nosa, która jest szklista i żółto-pomarańczowa.Co to może być?Jakieś badania?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, kaszel może być formą zejściową choroby ale należy udać się do lekarza celem badania i dokładnej konsultacji. Pozdrawiam