Inna brodawka

Dzień dobry! Mam 20 lat. Zaniepokoiła mnie jedna brodawka na prawej piersi. Dawniej miałam brodawki prawie niezauważalne, ale ostatnio zaobserwowałam, że jedna brodawka jest większa, sterczy. Kiedy ją ściskam, czuję kulkę większą niż inne brodawki, żaden śluz się z niej nie wydobywa. Czy to coś poważnego? Dodam jeszcze, że od dwóch miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne.

Witam serdecznie,

Proponuję, aby udała się Pani do lekarza ginekologa, który Panią zbada i ewentualnie zaleci dodatkowe badania - np. USG piersi. Bez zbadania pacjenta trudno wnioskować o przyczynie dolegliwości. U młodych kobiet większość zmian ma charakter łagodny, a więc proszę się nie martwić na zapas.

Pozdrawiam serdecznie