Czy wciągnięta brodawka to objaw raka?

Wczoraj zauważyłam, że moja prawa brodawka sutkowa jest wciagnieta od góry i lekko pomarszczona w tamtym miejscu. Same sutki nie są po srodku brodawki, a bardziej z boku. Niekiedy czuję lekki świąd. Czy może być to objaw raka? Dodam, że drugi raz z rzędu bolą mnie piersi przed miesiączka, z czym wcześniej raczej sie nie spotkałam.

Lek. Michał Lenard

Wciągnięta brodawka sutkowa może świadczyć o nowotworze, ale nie jest to nic pewnego. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada i w razie potrzeby skieruje do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam!