Wciągnięta brodawka a biała wydzielina

Witam Nazywam się Alicja jestem z Raciborza i mam prawie 32 Lata i mam takie pytanie od kąt pamiętam mam wciągniętą prawą brodawkę do środka ale z obu piersi wycieka mi taka wydzielina lekko biała przed wyciekiem brodawki swędzą a po wycieku strasznie szczypią i to dziwnie czuć jak by ropa u mnie w rodzinie jest przewaga raka piersi moja mama jest po operacji piersi gdyż znaleźli u mamy lekarze złośliwego raka piersi Z poważaniem Alicja D z Raciborza pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Konieczna jest szybka wizyta u ginekologa, gdyż objawy są niepokojące.