Intensywne treningi a ból i opuchnięcia łydek

Witam od 2 mc zaczelem biegac intesywnie na bieżni oraz na dworze.Prace tez mam chodzaca przez 8 godz chodze bardzo szybko oraz trenuje intensywnie boks.Od jakiegos czasu bola mnie lydki i puchna opuchlizna po jakims czasie mija mam tez male zylaki na lydkach.Bol przypomina bardziej zakwasy i niewiem co mam z tym zrobic czy udac sie do lekarza ?Czy przestac na jakis czas tak intensywnie trenowac?Prosze o pomoc i porade dziekuje i pozdrawiam.:)

Witam Serdecznie
Z opisu wynika , że prowadzi Pan bardzo intensywny tryb życia radziła bym zwolnić .
Opuchlizny mogą mieć związek z zaburzeniami krążenia stąd żylaki. Jednak radzę koniecznie skonsultować się z lekarzem i zmniejszyć aktywność fizyczną - co za dużo to nie zdrowo .