Interakcja Diane 35 i leków Topamax, Flunarizinum i Lexotan

Witam, Stosuje Diane 35 w ramach zabezpieczenia przed ciążą, od dziś powinnam zacząć stosować Topamax 25mg, Flunarizinum oraz Lexotan aby zwlaczyć bóle migrenowe. Dodam, że Diane zażywam o 13, natomiast pozostałe leki ok 21. Czy nie wchodzą one w interakcje? Czy stosowanie leki na migrenę, przy 8h przerwy, nie osłabiają działania Diany? Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Można stosować te leki jednocześnie. Nie osłabiają one działania antykoncepcji.

Pozdrawiam.