Przyjmowanie leków a wchodzenie w interakcję z tabletkami Diane
fenytoina, barbiturany, prymidon, karbamazepina, ryfampicyna i prawdopodobnie również okskarbazepina, topiramat, felbamat, rytonawir, gryzeofulwina z tymi lekami może dojść to interakcji z DIANE 35,obecnie biore HISTIGEN-na zawroty głowy,SETAL MR- szumy uszne,MILGAMMA N -kompleks witamin zastrzyki.Czy te leki której biore należą do którejś z tej grupy? Chodzi mi o to czy to ingeruje w moja antykoncepcje? Czy jest ona osłabiona jeśli przyjmuje te leki.Nie są to antybiotyki ale leki.Prosze o odp

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane leki nie wpływają na skuteczność ochrony przed ciążą. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju.