Przyjmowanie Paracetamolu i Diane 35 a możliwość przyjęcia Hydroxyzinum

Witam.Od wczoraj biore paracetamol co 6h bo jestem lekko przeziebiona,boli mnie gardlo...w sumie wzielam 3 ale jeszcze chce wziasc po poludniu i wieczorem,na noc biore takze Diane 35.Czy moge wziasc na noc Hydroxyzinum 10mg?Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może Pani przyjąć, proszę jednak udać się do lekarza rodzinnego, jeżeli objawy przeziębienia nie ustąpiły.