Interakcja leku Aviomarin z Sulpirydem

Witam serdecznie. Mam bardzo ważne dla mnie, konkretne pytanie. Mój psychiatra jest zagranicą i nie mogę się z nim skontaktować, więc chciałbym uzyskać pomoc tutaj. Na co dzień ze względu na nerwicę lękową przyjmuję 3 rodzaje leków: Sulpiryd, Rexetin oraz Zomiren. Czy mogę przy braniu tych leków zażyć także Aviomarin (Dimenhydrinatum), ponieważ mam taką potrzebę? Czy Aviomarin nie wejdzie z tymi lekami w niepożądaną interakcję? Bardzo pilnie proszę o pomoc.

To jest politerapia, dużo różnych leków z różnych grup, w tym zomiren - lek uzależniający, który powinno stosować się 3-6 tyg,aviomarin nie jest zbyt silnym lekiem, działa krótko, niemniej jednak trudno przewodzieć, jak zadziała taka mieszanka.

do lekow potrzebna jest terapia.lepiej samemu nie experymentowac z lekami...sa w kraju tea inni lekarze...odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza