Interpretacja badania EKG Holter 24h

Uprzejmie proszę o interpretację badania EKG 24 h metodą Holtera: W trakcie 24h monitorowania stwierdzono rytm zatokowy miarowy o częstości śr. 69/min, maks.114/min,min.43/min.Wystąpiło 36 pojedynczych pobudzeń poch. nadkomorowego, oraz 3 częstoskurcze nadkomorowe.Wystąpiło 1 pobudzenie przedwczesne poch. komorowego.Nie obserwowano pauz.W okresach tachykardii graniczne obniżenie odcinka ST w II,III,a VF,V5-V6. To podsumowanie badania. Dodam, że mam 63 lata.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania nieznacznie odbiega od normy. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.