Interpretacja badania MRI u 45-latki

Proszę o interpretacę bad.MRI- W przednim biegunie l. płata skroniowego w korze i podkorowo ognisko 17x8mm o wysokim sygnale w obr. T2 zależnych z wąskim pasmem gliozy w przyleganiu i bez pokontrastowego wzmocnienia odpowiada raczej zmianom malacyjnym. Badanie celem diagnostyki z powodu szumu wewnątrzusznego o wysokiej amplitudzie 8mh. jako powikłanie po znieczuleniu przewodowym Artykainą z podaniem donaczyniowym. Czy zmiany wykazane mogą świadczyć o uszkodzeniu komórek mózgowych?

Opisane " ognisko 17x8mm o wysokim sygnale w obr. T2 zależnych z wąskim pasmem gliozy w przyleganiu i bez pokontrastowego wzmocnienia odpowiada raczej zmianom malacyjnym. ", czyli może być następstwem lokalnego niedokrwienia , przebytego.
Trudno więcej powiedzieć