Jak interpretować wynik badania MRI układu nerwowego?

Witam! Proszę o interpretacje wyniku badań: Badanie w sekwencji SE, FSE, FLAIR, obrazy T1-, T2-zależne i T1-zal GAD w płaszczyźnie strzałkowej, poprzecznej i czołowej, wykazało: - pojedyncze drobne, niecharakterystyczne ogniska o wysokim sygnale w obr T2-zal i FLAIR w istocie białej obu półkul mózgu podkorowo i parakomorowo - do kontroli; - poza tym zmian ogniskowych w strukturach mózgowia nie wykazano; - układ komorowy nieposzerzony, z niewielka asymetrią szerokości komór bocznych, z przewagą strony lewej; - ciało modzelowate zachowane prawidłowo; - przestrzenie płynowe przymózgowe w normie; - struktury środkowe nieprzemieszczone; - okolica przysadki mózgowej zachowana prawidłowo; - pień mózgu prawidłowy; - kompleksy nerwów VII i VIII nieposzerzone, prawidłowo otoczone płynem w obrębie przewodów słuchowych wewnętrznych.

pojedyncze drobne, niecharakterystyczne ogniska o wysokim sygnale w obr T2-zal i FLAIR w istocie białej obu półkul mózgu podkorowo i parakomorowo - do kontroli - oznacza to jakieś niecharakterystyczne ogniska w strukturze mózgowia, w zakresie istoty białej umiejscowiono podkorowo i okołokomorowo, raczej nieistotne klinicznie, możliwe, że to tylko kwestia nierównomiernego wchłaniania znacznika, nierównomiernego ukrwienia, rozrzedzenia struktur tkankowych mózgowia - do rozważenia kontrolne NMR za 0,5-1 rok oraz np. TK głowy. Pozostały obraz struktur mógowych w badaniu NMR w zakresie normy. Wynik najlepiej skonsultować bezpośrednio z neurologiem prowadzącym, który ostatecznie podejmie decyzję co do dalszego postępowania.