Interpretacja MR u 29-latki

Proszę o interpretację MR: PRZYSADKA MOZGOWIA O PRAWIDŁOWYM KSZTAŁCIE I SYGNALE MR.CZĘŚĆ GRUCZOŁOWA PRZYSADKI ULEGA DOŚĆ JEDNORODBEMU WZMOCNIENIU PO PODANIU ŚRODKA KONTRASTOWEGO.LEJEK PRZYSADKI SYMETRYCZNY.SKRZYZOWANIE NERWÓW WZROKOWYCH WOLNE.Ból oka,czerwone żyłki,żadne krople nie pomagają a okulisci nie wiedzą co jest.Ból głowy i pół twarzy.wizyta u endokrynologa za kilka miesięcy.

OPIS PRZYSADKI JAK WYŻEJ bez patologiii

Do pełnej konsultacji Przewl objawy bólowe głowy i twarzy, do omówienia DO INTERPREATCJI KLINICZNEJ< OCENY ORTOPEDYCZNeJ; zależnie od objawów i sprawności Pacjenta!! Jakie ciśnienie, ogólna kondycja, tryb życia, pracy, sen Jakie dolegliwosci ??? Nie ma powodu do niepokoju! POWINIEN PAN omówić z Lekarzem leczącym, który zna Pani historię , schorzenia, wyniki badań; Ważny pełny wywiad; Wyniki badań dodatkowych laboratoryjnych, EKG, USG, TK, MRI; Inne konsultacje specjalistyczne Ważny PACJENT: stan zdrowia fizyczny i psychiczny, aktywność , rodzaj pracy ; Do konsultacji z dokumentacja medyczną ; OPISY BADAŃ MRI, TK do interpretacji klinicznej, po konsultacji neurologicznej ; Pozdrawiam i zapraszam