Jak pozbyć się promieniującego bólu w okolicach skroni?

Witam, chciałbym zapytać o nękające mnie bóle w okolicy skroni, potylicy, twarzy w okolicy zatok i szczęki rozchodzące się aż na plecy i ramię, głównie prawa strona. Cały czas mam wrażenie jakby moja twarz i glowa była spięta, w.zwizku z tym spięciem mam wrażenie jakbym miał problemy ze swobodnym mówieniem. Kilka lat temu skończyłem leczenie ortodontyczne, wciąż używam zdejmowanych aparatów na obie szczęki, które zakładam na noc. Rok temu usunąłem ósemkę bo myślałem że to ona może być powodem problemów ale nie rozwiązało to niczego. Konsultowałem sprawę również z chirurgiem szczękowym, neurologiem oraz moja ortodontka, niestety nie znaleźli przyczyn. Czy ktoś może mi doradzić gdzie szukać rozwiązania problemu tych bóli i z kim się w tej sprawie nowe skonsultować?

Do pełnej konsultacji Przewl objawy bólowe głowy i twarzy, zaburzenia zgryzu; leczenie ortodontyczne; do omówienia DO INTERPREATCJI KLINICZNEJ< OCENY ORTOPEDYCZNeJ; zależnie od objawów i sprawności Pacjenta!! Jakie ciśnienie, ogólna kondycja, tryb życia, pracy, sen Jakie dolegliwosci ??? Nie ma powodu do niepokoju! POWINIEN PAN omówić z Lekarzem leczącym, który zna Pani historię , schorzenia, wyniki badań; Ważny pełny wywiad; Wyniki badań dodatkowych laboratoryjnych, EKG, USG, TK, MRI; Inne konsultacje specjalistyczne Ważny PACJENT: stan zdrowia fizyczny i psychiczny, aktywność , rodzaj pracy ; Do konsultacji z dokumentacja medyczną ; OPISY BADAŃ MRI, TK do interpretacji klinicznej, po konsultacji neurologicznej ; Pozdrawiam i zapraszam