Czym może być spowodowany taki stan zdrowia?

Czym może być spowodowany taki stan zdrowia? Witam! Mam 20 lat. Od około miesiąca czuję się źle. Przez pierwsze 5dni strasznie bolała mnie głowa(czułam ucisk po prawej stronie).W parze z tym pojawiły się również bóle serca, duszności i uczucie że zaraz zemdleje. Było mi również niedobrze. Na początku nie chciałam nawet nigdzie wychodzić bo bałam się że stracę przytomność. Nie miałam na tyle sił aby cokolwiek robić przez co normalne funkcjonowanie nie było możliwe. Prawie wszystkie wspomniane wyżej dolegliwości towarzyszą mi do dnia dzisiejszego.Często towarzyszą mi również zawroty głowy, mrowienie niektórych części ciała,płytki oddech, skurcze.

DO INTERPREATCJI KLINICZNEJ; zależnie od objawów i sprawności Pacjenta!! Jakie ciśnienie, ogólna kondycja, tryb życia, pracy, sen Jakieine dolegliwosci ? Może nie ma powodu do niepokoju! OBJAWY NIEPOKOJU, LĘKU, SPADEK NASTROJU , po infekcji.... Warto omówić z Lekarzem leczącym, który zna Pani historię , schorzenia, wyniki badań; Ważny pełny wywiad; Wyniki badań dodatkowych laboratoryjnych, EKG, USG, TK, MRI; Inne konsultacje specjalistyczne Ważny PACJENT: stan zdrowia fizyczny i psychiczny, aktywność , rodzaj pracy ; WAŻNY NASTRÓJ< SEN< SYTUACJA ŻYCIOWA: Do konsultacji z dokumentacja medyczną ; OPISY BADAŃ MRI, TK do interpretacji klinicznej, po konsultacji neurologicznej ; Pozdrawiam i zapraszam