Interpretacja RTG klatki piersiowej 56-latki

Witam. Proszę o interpretację rtg kl piers . mam 56 lat jestem kobietą choruję na pochp Zmiany guzkowo włókniste w szczytach, Pozostały miąższ bez zagęszczeń,jamy opłucne wolne. Serce w normie,aorta w normie. Z góry dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej zmiany mają charakter pozapalny. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty pulmonologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.