Interpretacja RTG klatki piersiowej 56-latki
Witam. Proszę o interpretację rtg kl piers . mam 56 lat jestem kobietą choruję na pochp Zmiany guzkowo włókniste w szczytach, Pozostały miąższ bez zagęszczeń,jamy opłucne wolne. Serce w normie,aorta w normie. Z góry dziękuję.

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Najprawdopodobniej zmiany mają charakter pozapalny. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty pulmonologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.