Interpretacja RTG płuc u 34-latka
Witam!! Mam pytanie o Rtg płuc! wynik to; pola płucne bez zmian ogniskowych, wzmożony rysunek naczyniowo-oskrzelowy, serce niepowiększone, zrost opłucnowo-osierdziowy na prawym zarysie serca, aorta nieposzerzona, kąty przeponowo-żebrowe wolne. internista mówi że jest w porządku!!!! proszę o porade. dzięki pozdrawiam, Jarek!!!!!

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Nie napisał Pan podstawowych informacji dlaczego zostało zrobione zdjęcie i jakie ma Pan objawy, bez tego interpreatacja jest niemożlowa, aczkolwiek sądzę że lekarz ma racje, nie ma tu niepokojących zmian, ten wzmożony rysunek może być zejściem jakiś zmian zapalnych, podobnie zrosty.