Interpretacja TK wielonarządowego
Prośba o interpretację TK wielorzędowe badanie klatki piersiowej z kontrastem-2 fazy. Płuca bez zmian ogniskowych. Węzeł chłonny podostrogowy 23x8mm, węzeł chłonny w oknie aortalno-płucnym wlk. 20x7mm. Pozostałe węzły chłonne niepowiększone. Serce w granicach normy. Drobne miażdżycowe zwapnienia aorty i tt. wieńcowych oraz zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa Th.

MĘŻCZYZNA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Nie wiem z jakiego powodu było wykonywane badanie i jakie sa Pana dolegliwości, to znacznie utrudnia interpretacje, poza powiększonymi węzłami chłonnmi wynik prawidłowy, nie ma zmian ogniskowych w płucach co byłoby niepokojące przy powiększonych węzłach. Musi se Pan udać do lekarza zlecającego badanie