Interpretacja usg przezciemiączkowego

Witam, mam pytanie: czy ten wynnik jest prawidłowy, czy są obawy do niepokoju? Mój synek ma 5 miesięcy, opis usg: CUN prawidłowo zróżnicowany, bez zmian ogniskowych. Układ komorowy nie poszerzony. Poszerzenie do 5-6 mm szczeliny pośrodkowej średniej. Bardzo proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani!

Nie ma powodu do niepokoju. Wynik badania u Pani dziecka jest jak najbardziej prawidłowy.