Interpretacja USG przezpochwowego i podejrzenie pustego jaja płodowego

byłam dzisiaj na badaniu usg trans vaginale lekarz napisał że w jamie macicy widoczny pęcherzyk ciążowy bez płodu i ciałka żółtego GS-1,1 cm=6hbd podejrzenie pusto jaja

Witam serdecznie. Po takim wyniku wskazana jest ponowna kontrola za parę dni. Jeżeli potwierdzi się wcześniejsze rozpoznania ginekologa zaleci odpowiednie postępowanie.