Interpretacja wyników badania okulistycznego

Witam. Byłam dzisiaj na badaniu okulistycznym-skierowanie z pracy.Niestety pani doktor nie poinformowała mnie o mojej ewentualnej wadzie wzroku zapytała tylko czy mam nadciśnienie, cukrzycę bądz czy w mojej rodzinie ktoś miał jaskre. Czy ktoś z Państwa może powiedzieć mi coś na temat tych wyników czy mam jakąś wadę czy nie. Oo wyniki: Oko prawe VOD 0.9 Sn OD 0,5/30cm TOD 17mmHg Oko lewe: VOS 1,0 Sn OS 0,5/30cm TOS 13 mmHG

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien zinterpretować lekarz okulista, który Panią badał.