Interpretacja wyników badania współczynnika APC-R

Witam proszę o interpretację wyników robiłam je przed miesiączka :profil:trombofilia:badania współczynnik APC-R wynik1,85jednostka L Wartości >2,00 Białko C w.113 j.%wartości.70-140 wolne Białko S w.86 j.%wartości 71-113 profil :P/c B2 glikoproteinie badania:p/c B2"-" IgM w.0,79 wartość <5,00 U/ml. p/c B2 "-" IgG w.1,07 wartość <5,00 U/ml Staram się od dłuższego czasu o dziecko... Dziękuję za odpowiedź...

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe wyniki są w normie. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.