Interpretacja wyników testu na toksoplazmozę u 26-latki

Witam Proszę o interpretacje wyników na toksoplazmozę Ig G < 5,0 IU/ml Normy < 6,5 -ujemny 6,5- 8,0 Wątpliwy >8,0 - dodatni Ig M <0,100 IU/ml Normy <0,90 -ujemny 0,90-1,10- wątpliwy > 1,10 - dodatni

Szanowna Pani!

Taki wynik oznacza, że nigdy nie chorowała Pani na toxoplazmozę, nie wytworzyła Pani przeciwciał, czyli nie jest Pani odporna na zachorowanie na toxoplazmozę.

Z powazaniem
Katarzyna Lewicka