Interpretacja wyniku badania histopatologicznego endometrium

witam proszę o interpretacje wyniku badania histopatologicznego. Polipowato torbielowate fragmenty endometrium o cechach zaburzonej , przedłużonej proliferacji.Otrzymałam hormony Belara i po 7 dniach brania tabletek torbieli brak. Natomiast od 3 tygodni plamię i krawie ,a krew wydobywająca się ma nieprzyjemny zapach. Martwi mnie to ,że mój ginekolog w połowie cyklu dał mi tabletki hormonalne i kazał je stosować przez 3 miesiące. Torbieli brak,ale wciąż krawie. Proszę o interpretacje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.