Polipowate fragmenty endometrium o cechach mieszanych

Witam, Proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego wyskrobiny z jamy macicy: polipowate fragmenty endometrium o cechach mieszanych, w przewadze wczesnowydzielniczych, ogniskowo o przedłużonej proliferacji.
Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie występujących objawów aby móc coś więcej powiedzieć. Sądzę, że konieczne jest wykonanie badań hormonalnych. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.