Interpretacja wyniku badania MR mózgu

Poproszę o interpretacje wyniku mr zaznaczone zanikikorowe mozgu na slepistoscipolkulmozgu w płaćcie czołowym i ciemieniowymlewym widocznych5drobnych niespecyficznychognisk hiperinensywnychzlokalizowanych pod korowód ,maja sredniceod 3do7mm mam61lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże naczyniowe. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.

Witam,
z jakiego powodu wykonała Pani to badanie?
Nie można interpretować badania obrazowego bez znajomości historii pacjenta
Odsyłam Panią do lekarza zlecającego badanie celem interpretacji.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, mogą być to zmiany związane z wiekiem i miażdżycą naczyń mózgowych. Proszę o konsultacje z lekarzem zlecającym badanie. Pozdrawiam