Interpretacja wyniku badania obrazowego kręgosłupa

Witam.Mam pytanie; stwierdzono u mnie na poziomieL5-S1 odwodnienie i obnizenie krazka m/k z jego duza,centralno-prawostronna przepuchlina wysokosci 11 mm.uciskajaca worek oponowy i modelujaca struktury nerwowe w kanale kregowym.W kanale kości krzyżowej na poziomie S2-S3,po stronie lewej spora torbiel oponowa wielkosci ok.17x12 mm.Poza powyższym kręgosup w zakresie badania,w tym stozekrdzenia kregowego,prawidlowy-nie wskazano innej dyskopatii.Czy to coś poważnego.Z gory dziękuje za odpowiedz.

Opisana przepuklina dysku L5-S1 ze sporym wysunieciem ! torbiele okołokorzeniowe.
Do pełnej konsultacji u Neurologa , może też u Neurochirurga.
Pozdrawiam