Interpretacja wyniku badania RTG biodra

Witam! Mam od dłuższego czasu ból po prawej stronie w okolicy lędźwi, krzyża, ból promieniuje do prawej nogi. Nie mogę długo siedzieć i w łóżku się układam. Nie mogę dźwigać. Robiłam RTG odcinka lędźwiowego z opisem: zachowana lordoza odcinka lędźwiowego kręgosłupa bez cech przewężenia przestrzeni międzykręgowych, RTG w normie, stawy biodrowo-krzyżowe wolne, więc chyba z tym ok. Ale RTG prawego biodra wykazał: niepełne pokrycie głowy prawej kości udowej przez panewkę stawu biodrowego prawego co to oznacza? Ale oprócz tego mam ból przerywany: klujący z pleców do brzucha i dołem brzucha. Jestem zmęczona. Mam też nieprzyjemnie pachnące upławy, bolące miesiączki, pieczenie przy siusianiu i długo nie mogę się wysikać. Mam wzdęcia i gazy. Stan podgorączkowy. Mam chore zatoki i dziąsła. Proszę o odpowiedź.

Witam!
Wspomina Pani o wielu, niezależnych od siebie problemach.
Bóle okolicy lędźwiowo - krzyżowej promieniujące do nogi skłaniają ku rozważeniu rwy kulszowej. Rozpoznanie stawia się na podstawie zebrania pełnego wywiadu oraz przeprowadzeniu badania fizykalnego. Poszerzoną diagnostykę stosuje się w wybranych przypadkach, gdy ból trwa ponad 2-3 tygodnie. Rentgen kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego pozwala na wstępną ocenę zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Tomografia komputerowa dokładniej obrazuje zmiany w strukturach kostnych, natomiast rezonans magnetyczny uwidacznia głównie tkanki miękkie kręgosłupa jak krążki międzykręgowe i korzenie nerwowe. W RTG biodra można doszukiwać się cech dysplazji stawu predysponującej do zmian zwyrodnieniowych - należałoby uściślić to z lekarzem prowadzącym.
Ból w podbrzuszu oraz problemy z oddawaniem moczu mogą świadczyć o infekcji dróg moczowych. Należy udać się do lekarza rodzinnego - najlepiej z badaniem ogólnym moczu. Pozostałe objawy wymagają uściślenia oraz osobistego badania fizykalnego, aby móc ustalić postępowanie.
Pozdrawiam serdecznie!