Interpretacja wyniku badania TK klatki piersiowej i zmiana guzkowa

Witam, Proszę o interpretacje wyniku TK klatki piersiowej : W wykonanym badaniu w śródpiersiu przednim uwidoczniono strukturę o wielkości około 32x20x36 mm mogąca odpowiadać przetrwałej grasicy. Węzły chłonne śródpiersiowe niepowiększone. Aorta nieposzerzona. W segmencie 6 płuca prawego przy zastosowanie oprogramowania typu CAD wykryto jedną zmianę guzkową wielkości około 3mm. Dodam, że leczę się na astmę oskrzelową i przewlekle kaszlę od 2009 roku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie,. Sądzę, że konieczna jest konsultacja lekarza chirurga klatki piersiowej lub pulmonologa.