Wynik TK klatki piersiowej 37-latki

Wynik TK klatki piersiowej: W śródpiersiu przednim górnym widoczna jest niewielka struktura o gęstości tłuszczowej, wielkości 23x18 mm, która najpewniej odpowiada resztkowej inwolucyjnej grasicy(to mnie niepokoi) Oba płuca prawidłowo powietrzne, bez zmian ogniskowych. Nie wykazano powiększonych węzłów chłonnych śródpiersia ani wnęk. Aorta o prawidłowej szerokości światła.Prawowypukła skolioza rotacyjna kręg. piersiowego. Zmiany zwyrodnieniowe kręgów piersiowych.Oba nadnercza w granicach normy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana nie powinna być powodem do niepokoju. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.