TK klatki piersiowej a ryzyko raka

Tk klatki piersiowej. W seg. 5 P środkowego -podopłucnowe ognisko konsolidacji śr. 6mm-meta?? W dolnej części seg. 3 P płuca przy Szczelinie między płatowej poziomej - owalne ognisko konsolidacji tkankowej 7x5 mm. Miąższ płucny prawidłowo powietrzny, węzły chłonne nie powiększone. W śródpiersiu górnym przednim do przodu od naczyń łuku aorty znajduje się miernie niejednorodny obszar tkankowy 13x9x3,5 może odpowiadać grasicy. Aorta piersiowa prawidłowa. Czy to rak?

W celu oceny takiego opisu musiałbym widzieć materiał z płyty oraz znać wskazania wykonania badania. Proszę zatem udać się do lekarza zlecającego badanie. Danych przedstawionych przez Panią jest tu za mało.

NIE WIEM! Mam za mało danych o chorobie,abym mógł powiedzieć coś konkretnego! Proszę szczegóły omówić z lekarzem prowadzącym! zż