Interpretacja wyniku MR głowy z kontrastem u 21-latki

Witam,mam 21 lat,4 lata temu wykryto u mnie torbiel szyszynki 7x7x6.dodatkowo nadnamiot.w istocie bialej ogniska podw.sygnału odp.demielinizacji pierwotnej lub wtórnej i poszerzona lewa komora boczna. (objawami były bóle głowy,nudności i złe widzenie)teraz w kontrolnym MR z kontrastem w pł.czoł.L na pogr. z pł. ciem. w obr. dna rowka widoczne poszerzenie, zmiana sygnału w obr.istoty szarej-obraz niejednoznaczy może byc powodem drobnego udaru lub zwapnienia.wariant w postaci torbieli szyszynki. Wynik sprzed kilku dni:W istocie białej obu płatów czołowych mózgu oraz w lewym płacie ciemieniowym mózgu widoczne są drobne (wlk. ok.2mm) ogniska podwyższonego sygnału w sekwencjach o długim TR-obraz w pierwszej kolejności odpowiada ogniskom niespecyficznej demielinizacji. Poza tym sygnał istoty białej i szarej prawidłowy. Na sklepistości mózgu w topografii dna rowka mózgowego lewego płata czołowego widoczna jest niskosygnałowa struktura o wlk.3mm-obraz może odpowiadać zwapnieniu lub drobnemu naczyniu.Torbiel szyszynki 7x6x7.Reszta parametrów okej,dodatkowo W łączności ze ścianą górną prawej zatoki szczękowej widoczne jest polipowate pogrubienie śluzówki/torbiel retencyjna o wym. 22x19mm; polipowate pogrubienie śluzówki w zachyłku zębodołowym prawej zatoki szczękowej o gr.7mm. Co mogą oznaczać nowe wyniki?

Wyniki badań pacjenta interpretuje się w oparciu o jego dane kliniczne. Niestety nie pomogę. Proszę z wynikiem zgłosić się do lekarza, który zlecił wykonanie badania.
Opisano problem laryngologiczny = polipy/torbiele w zatokach.