Interpretacja wyniku rezonansu magnetycznego barku
Dzień dobry proszę o pomoc w zinterpretowaniu wyników z rezonansu magnetycznego barku.Lekarze mówią o operacji nie wiemy co robić .To jest wynik :Niejednorodny sygnał i nieregularne obrysy więzadeł obrąbkowo-ramiennych:środkowego i dolnego.Cechy uszkodzenia tych więzadeł.Pęknięcie obrąbka ramiennego w przednio-górnej części W celu dokładnej oceny powższysh struktur proponuję wykonanie artrografii MR lub artroskopii.Bardzo proszę o pomoc czy wystarczą jakieś rehbilitacje masaże .....

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Trudno podważać opinię lekarza, który ma możliwość pełnego badania oraz oceny wyników wszystkich badań. W celu potwierdzenia diagnozy warto wykonać badanie MR.