Interpretacja wyniku RTG kręgosłupa 25-latki
prosze o interpretacje wyniku rtg... Niewielkiego stopnia P/boczna skolioza dolnego odc. kregosł. piersiowego oraz P/boczna rotoskolioza kregosł. lędzwiowego; Zniesienie fizjol. lordozy lędzwiowej . Zaostrzenie i pojedyńcze b. drobne wyrośla kostne na krawedziach trzonów piersiowych

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Zmiany opisywane w badaniu mają charakter zwyrodnieniowy oraz przeciążeniowy. Proszę zgłosić się z powyższym wynikiem do lekarza który kierował na to badanie lub do poradni ortopedycznej celem ustalenia planu leczenia. Pozdrawiam